سرور مایکروسافت اکسچینج و سرور مخصوص کسب‌وکار اسکایپ که تا اواخر ۲۰۱۸ عرضه خواهند شد، اکنون به‌صورت نسخه‌ی دمو در دسترس می‌باشند. مایکروسافت، دموهای سرور مایکروسافت اکسچینج ۲۰۱۹ و سرور مخصوص کسب‌وکار اسکایپ ۲۰۱۹ را در دوم مرداد 96 در اختیار عموم قرار داد. این برنامه‌ها، نسخه‌های پیش‌فرض جانشینان نسخه‌های 2016 همین سرورها هستند. طبق گزارش‌های پاییز گذشته قرار بود که این سرورها قبل از پایان سال ۲۰۱۸، پس از معرفی نسخه‌ی دموی آن‌ها در نیمه‌ی اول سال میلادی عرضه شوند؛ اما نسخه‌ی دمو یک ماه دیرتر از پیش‌بینی‌ها عرضه شد.

در حرکتی عجیب، لینکدین قصد دارد ویژگی پیام صوتی را به پلتفرم خود اضافه کند. این ویژگی قرار است ابتدا برای اپلیکیشن موبایل منتشر شود. اگر اهل کسب‌و‌کار باشید، بی‌شک با نام لینکدین آشنایی دارید. لینکدین، یک شبکه‌ی اجتماعی است که در حوزه‌ی کار و اتصال افراد متخصص به یکدیگر فعالیت می‌کند

یکی از قابل‌توجه‌ترین سرقت‌ها در ماه آوریل سال جاری میلادی رخ داد. در این سرقت، یک ISP از روسیه، به‌طور عمدی مجموعه‌ای از ip-ها را متعلق به خود اعلام کرد؛ این در حالی بود که این آدرس‌ها در حقیقت به یکی از مسیرهای سامانه‌ی DNS آمازون تعلق داشت. در نتیجه‌ی این حمله، کاربرانی که می‌خواستند به یکی از وب‌سایت‌های نقل و انتقال ارز رمزپایه دسترسی پیدا کنند، به سمت نسخه‌ای تقلبی از این وب‌سایت هدایت می‌شدند. در نتیجه‌ی این حمله، هکرها توانسته بودند مبلغی معادل ۱۵۲ هزار دلار را به سرقت ببرند.